Murzynek - śliczy, kochający psiak :)
Murzynek - wiek oszacowany na na ok. 4 lata. Zaszczepiony na wściekliznę, wykastrowany, zaczipowany, odrobaczony ostatnio w czerwcu.

Znaleziony na stacji kolejowej, gdzie błąkał się godzinami bez celu i widocznie kogoś wyglądał. Mimo intensywnych poszukiwań legalny opiekun psa nie został odnaleziony :(

Pies jest odrobinę lękliwy i czasami histerycznie, nieadekwatnie reaguje. Czasami potrafi też burczeć na inne psy-samce. Umie zachować czystość, nie niszczy niczego kiedy zostawi się go samego.

Lubi, jak go się głaszcze, sam podaje łapkę, ale w sumie jest psem raczej nieśmiałym. Cały czas odnosi się wrażenie, ze on jest w stanie czuwania. Nowemu opiekunowi trzeba będzie uświadomić, że Murzynka nie będzie można prawdopodobnie spuszczać ze smyczy, bo on jest indywidualistą i nie zawsze wykonuje polecenia - oczywiście ewentualny trening z psem mogłby to zmienić :)

Nie ma problemu z dziećmi i kotami, lubi inne psy - doskonale się z nimi dogaduje :)

Szukamy mu domku w Wwie i okolicach.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDbfBkr.html

Link: olx.pl/oferta/-.html


akwarium 50l
Witam sprzedam akwarium prostokatne o wymiarach,dł-50.szer-30.wys-35,akwarium ma rok czas nie posiada rys,swietlowka byla wymieniana miesiac temu,akwarium sprzedaje ze zwirkiem i niebieskim tłem,plus 40molinezji i dwie samiczki gupika,plus kilka roslinek ludwigi
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfYYXj.html


Pielegnica Barwniak Czerwonobrzuchy ( mlode 2-3cm)
Witam
Dziś mam do sprzedania narybek pięknej ryby pielęgnicowate Barwniak Czerwonobrzuchy , rybka mała jednak zadziorna odchowa młode w akrawium 450l towarzyskim .

Jest ich bardzo mało około 10 sztuk mają około 2-3cm .
Płeć ciężka ale nie niemożliwa do rozróżnienia.

Przy zakupie powyżej 5 sztuk minuss 10 % od ceny
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfntx5.html


Totmes po Germino d'Elle od Tangolita
Totmes po Germino d'Elle od Tangolita wałach - pełen rodowód www.bazakoni.pl/totmes-germinodelle-tangolita .
Wiek i wyszkolenie nominują go do grona sportowych profesów wkkw. Obecnie jest w treningu w LKS Stragona - Strzegom . Starty na poziomie CNC *2 Filmy do obejrzenia na YouTube - należy wpisać imię konia
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDaBKA9.html


2 letni Godi
Gobi (15/1069)

Gobi – średniej wielkości psiak, trafił do schroniska w październiku 2015 r. jako bezpański. Jego wiek określamy na ok. 2 lat. Gobi to pies otwarty i komunikatywny. Z radością wyrusza na spacer, nie trzeba go namawiać. W boksie schroniskowym Gobi zdaje się przewodzić psim towarzyszom, na spacerze też lubi iść przodem. Podekscytowanie wyjściem do parku powoduje, że Gobi czasem ciągnie na smyczy, ale nie robi tego w sposób męczący czy nie do opanowania. Lubi, kiedy poświęca mu się uwagę, bawi z nim, głaszcze. Jest łakomczuchem i za pomocą smakołyków można go wiele nauczyć. Z powodu przywódczych zapędów Gobiego i bycia zazdrosnym o opiekuna, lepiej aby w nowym domu był jedynym psiakiem, choć oczywiście nie jest wykluczone, że polubiłby nowego kolegę lub koleżankę.

KONTAKT:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu
ul. Przybyszewskiego 3
87-100 Toruń
pon. - pt 12:00-18:00
sobota 12:00-16:00
niedziela 12:00-16:00

W schronisku obowiązuje opłata adopcyjna.

UWAGA!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać numer ewidencyjny psa!
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDdumY7.html


sprzedam
Witam sprzedam akwarium 45-50litrow jak na zdjęciu zapraszam do kupna Akwarium szczelne w 100% z pokrywą docięta z szkła
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDgdU4t.html


Jamnik Szorstkowłosy Stanadardowy
Hodowla Złamany Szeląg zarejestrowana z Związku Kynologicznym w Polsce od 1982 roku poleca

Psa doskonale rokującego pod kątem wystaw!

Matka J.Ch.Pl. Ch.Pl Ch. Mne. CACIT CZANGA Złamany Szeląg
Ojciec J. Ch. Pl Ch.Pl ELVIS PRESLEY Credo

Rodzice to nie tylko piękne psy z dużymi osiągnięciami na wystawach ale i doskonałe psy użytkowe.

Więcej informacji telefonicznie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDg5OgW.html


Jeże pigmejskie, hodowla IGIELNIK. Jeż, jeżyki z ksiażeczką i wyprawką
Witamy miłośników jeży!

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że
w Naszej hodowli Pigmejskich Jeży Afrykańskich "IGIELNIK"
na świat przyszły urocze jeżątka o różnych odmianach barwnych.

Istnieje możliwość zakupu jeżyka wraz z terrarium.

Serdecznie zapraszamy na Naszego bloga.
Znajdziecie tam Państwo przydatne informacje potrzebne do rozpoczęcie przygody z tymi wspaniałymi stworzeniami.

-> http://igielnik-i-drzewiorki.blogspot.com/

Ceny jeżyków w Naszej hodowli wahają się od 200zł do 450zł (w zależności od odmiany barwnej).

Preferujemy odbiór osobisty, ale
jeśli z jakichś przyczyn jest to niemożliwe zwykle jesteśmy w stanie zorganizować BEZPIECZNY TRANSPORT do nowego domku.

Nigdy nie wyślemy żywego stworzenia pocztą, kurierem, PKP. Proszę nawet nie pytać o taką możliwość -ze względu na bezpieczeństwo zwierząt nie robimy wyjątków.

Zainteresowanych jeżątkiem lub poradą,
zapraszamy do kontaktu telefonicznego
Można również do Nas napisać. Odpowiadamy na maile.

O oferowanych jeżykach:
Każdy jeżyk jest zdrowy, zadbany, wypieszczony i dobrze odżywiony. Dbamy o ich prawidłowy rozwój i odpowiednią socjalizację, dlatego jeżątka są przyzwyczajane do człowieka od pierwszych dni życia. Interakcja z człowiekiem oraz regularne wybiegi rozwijają ciekawość i pozytywnie wpływają na kształtowanie charakteru. Każdego jeżyka traktujemy indywidualnie i znamy jego usposobienie. Troszczymy się o los jeżątek i z radością utrzymujemy kontakt z nowymi właścicielami.

Maluszki opuszczają hodowlę w pełni usamodzielnione, przyzwyczajone do mieszkania w pojedynkę. Są w odpowiednim czasie rozdzielane, żeby zapobiec niechcianym ciążom oraz zminimalizować stres związany ze zmianą domku. Nagła rozłąka z rodzeństwem i mamusią w połączeniu z nowym miejscem i nowymi ludźmi wpływa niekorzystnie na psychikę jeża.

Każdy maluszek posiada swoją własną książeczkę zdrowia, będzie profilaktycznie odrobaczony i dokładnie przebadany przez lekarza weterynarii. Do nowego domku trafi z wyprawką w postaci karmy na pierwsze dni.

Przed opuszczeniem hodowli każdy jeżyk zostanie wykąpany oraz skrócimy mu pazurki, żeby nowy właściciel mógł zobaczyć jakiej powinny być długości.

Pamiętaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W przypadku jakichkolwiek pytań lub kłopotów z podopiecznym zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Nigdy nie zostawimy Cię samego z problemami.

W trosce o Nasze maleństwa zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży. Nabycie jeżyka z Naszej hodowli możliwe jest dopiero po weryfikacji wiedzy o zwierzątku oraz przedstawieniu warunków w jakich będzie przebywać. Musimy mieć pewność, że trafiają w dobre ręce, do domów pełnych miłości, i że niczego im nie zabraknie.

Kilka słów o nas:
Jesteśmy z Jasła (woj. podkarpackie).
"Igielnik" powstał w 2010 roku, co było naturalnym następstwem miłości do jeży, jaką obdarzyliśmy naszych podopiecznych.
Prowadzimy malutką, amatorską ale prężnie działającą, profesjonalną hodowlę Pigmejskich Jeży Afrykańskich.
Naszym głównym celem jest dbanie o rozwój i dobrobyt naszych kolczastych milusińskich.
Nasze jeże to pełnoprawni członkowie rodziny. Są otoczone należytą uwagą i miłością. Dbamy o podopiecznych z ogromną starannością, rozpieszczamy i pilnujemy by niczego im nie brakowało.
Do rozrodu dopuszczamy skrupulatnie dobrane jeżyki, wyłącznie w doskonałej kondycji i odpowiednim wieku, pochodzące ze sprawdzonych źródeł, wolne od wad.
Ponadto, spełniające szereg naszych oczekiwań -priorytetem jest łagodny charakter.

UWAGA!
Proszę o przemyślane decyzje, jeże mimo tego, że nie są zbyt wymagające NIE SĄ BEZOBSŁUGOWE! To żywe stworzenia i należą im się godne warunki i odpowiednie traktowanie!
Treść ogłoszenia wraz ze zdjęciami stanowi moją własność. Kopiowanie, modyfikowanie oraz rozpowszechnianie całości lub części powyższej treści jest zabronione pod rygorem skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDb6YqN.html


Pokochaj Białą
W każdym schronisku są psy które, miały właścicieli zawsze pozostaje pytanie dlaczego już się nimi nie opiekują?
W przypadku Białej była to typowa historia:
Miałam kochającą Panią, spałam na kanapie, fotelu, byłam przytulana. Nagle bez zapowiedzi moja Ukochana Pani odeszła.
Do domu wprowadzili się ludzie, którzy mnie nie lubili -przeganiali mnie, nie wpuszczali do domu, aż wygonili na ulicę. Błąkałam się przy domu, bo nie wiedziałam gdzie iść. Czasami ktoś dał coś do jedzenia. Częściej bił lub kopnął bo jestem stara i brzydka.
Moja wędrówka trwała długo, do czasu aż inna Pani powiedziała: chodź staruszko, znajdziemy ci dom!
Pomimo wszystko byłam smutna, bo kto zechce mnie pokochać - nie ma we mnie nic co sprawia,że ludzie chcą zabrać psa do domu: nie jestem szczeniakiem, nie jestem rasowa, nie jestem piękna -jestem po prostu Biała. Boję się ludzi, bo każdy kojarzy mi się z tymi, którzy mnie skrzywdzili. Pomóż mi odzyskać zaufanie do ludzi, przygarnij mnie choćby do domu tymczasowego.
Czasami starsze psy znajdują domy , może pomożecie ogłosić,że bardzo go potrzebuję:( BIAŁA

Sunia jest starsza, lękliwa, do tego chora na padaczkę... nadal jednak mamy nadzieję, że uda się znaleźć dla niej dom. Pomóż Białej, daj jej chociaz dom tymczasowy.

Przytulisko Znajdki
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDeWRln.html


KARAT - najfajniejszy z fajnych psów do adopcji
KARAT - gdyby był owczarkiem, na pewno byłoby mu lepiej. Może nie skończyłby w schronisku, może szybciej i łatwiej by je opuścił. A tak... kicha. Takie psy, jak Karat, mają najtrudniej, bo nie dość, że spore, to jeszcze do owczarka brakuje im na tyle dużo, że trudno nawet podpiąć. Takie psy mogą się przebić jedynie charakterem, najfajniejszym z fajnych - i dlatego Karta będzie próbował. Jest więc świetnym, bardzo wesołym psem, pokładającym wielką ufność w ludziach i czerpiącym wielką radość ze wspólnego kontaktu. Pełen życia, z gębą cały czas uśmiechniętą i ogonem w nieustannym ruchu. Idealny, aby rozruszać się po zimie:). Najlepiej go zresztą opisze przymiotnik nie do końca parlamentarny, którym podsumowano Karata po kilku minutach znajomości: "jest za*ebisty".
Karat ma ok. 2 lat. W schronisku przebywa od września 2014r.
KOJEC: IX - 40
NR: 5740

Pies przebywa w Radysach.

TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16)
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)
Pomagamy w transporcie.

Zobacz inne moje ogłoszenia. Jeśli nie Karat, to może inny pies cię zauroczy i sprawi, że odmienisz jego los.
Link: olx.pl/oferta/CID103-ID9tQa9.html


Mam do sprzedania hodowle myszy,mysz,myszek +.
Witam!
Mam do sprzedania mysią hodowle.
W skład wchodzi 6 dorosłych osobników 5 białych jedna czarno-biała i 13 młodych w fazie skoczków (myszki już widzą i chodzą).
Do całości dorzucam także jeszcze dwa plastikowe terraria transportowe.
Hodowli muszę się pozbyć ze względu na wyjazd za granicę.
Co do kontaktu proszę dzwonić lub pisać na e-mail o dowolniej godzinie dnia.
Odbiór na terenie Gorlic jeśli poza w okolicach 5 km mogę dowieść.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDgb1qx.html


Krewetki cristal black
Sprzedam nadmiar hodowlany krewetek cristal black.Krewetki pochodzą z mojej hodowli.Wszystkich informacji udzielę telefonicznie.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfe2x3.html


Filtr zewnętrzny aquael unimax 150 450l/h Zielonka
AQUAEL UNIMAX 150 Filtr kubełkowy 450L/H

Zalety:
największa w swojej klasie pojemność filtra
prawdopodobnie najcichszy filtr w swojej klasie
prosty w obsłudze mechanizm samoczynnego zalewania filtra ułatwia rozruch


UNIMAX służy do filtrowania i napowietrzania wody w akwariach, tak słodkowodnych jak i morskich. Duża wydajność pomp oraz duża objętość filtracyjna w połączeniu z niezawodnością gwarantują utrzymanie idealnych parametrów wody w akwarium.
Odpowiednio dobrane media filtracyjne mechaniczne, chemiczne i biologiczne, umieszczono w 3 koszykach filtracyjnych. Duża objętość wkładów filtra UNIMAX, zapewnia długotrwałą, skuteczną oraz efektywną filtrację w akwariach nawet do 700 l.

Filtr UNIMAX wyposażony jest w deszczownię, która dodatkowo zwiększa powierzchnię kontaktu wody z powietrzem, dzięki czemu jest ona napowietrzana. Powietrze jest automatycznie usuwane z wnętrza filtra w trakcie jego pracy. UNIMAX posiada też wbudowany mechanizm, który służy do samoczynnego wypełnienia filtra wodą, co zapewnia maksymalną wygodę i eliminuje konieczność ręcznego napełniania filtra wodą. Główne uszczelki w filtrach UNIMAX, między pojemnikami a pokrywą, są wykonane ze specjalnego silikonu, co dodatkowo gwarantuje szczelność urządzenia. Filtry UNIMAX charakteryzują się niskim zużyciem energii i wysoką wydajnością filtra w stosunku do rekomendowanej pojemność.

4 węże w modelach UNIMAX 500 i UNIMAX 700 zapewniają stałą cyrkulację wody i wykluczanie martwych stref. W modelach tych zastosowano też dodatkowe pompy cyrkulacyjne, co gwarantuje wysoką wydajność przy zachowaniu wyjątkowo cichej pracy. Prosty w obsłudze zintegrowany zawór odcinający umożliwia, odłączenie węży doprowadzających wodę, przy podmianach wody i czyszczeniu filtra.

Filtry UNIMAX można dodatkowo wyposażyć w sterylizator AS, emitujący promieniowanie ultrafioletowe UV-C, które działa bakteriobójczo i zwalcza glony. Zastosowanie sterylizatorów UV-C znacznie zwiększa skuteczność oczyszczania wody. Sterylizator nie jest standardowym wyposażeniem filtra. Do modelu UNIMAX 150 przeznaczony jest STERYLIZER 5W UV-C, do modeli UNIMAX 250 i 500 - STERYLIZER 9W UV-C, natomiast do UNIMAX 700 - STERYLIZER 11W UV-C.

Opis działania

Nowoczesna konstrukcja i zastosowane rozwiązania gwarantują efektywną filtrację mechaniczną, biologiczną i chemiczną. Wbudowana w filtrze pompa zapewnia stałą cyrkulację wody. Woda przepływa przez kolejne media, dzięki czemu jest stale oczyszczana, co sprawia, że środowisko w akwarium staje się zdrowsze dla ryb, a klarowność wody w akwarium utrzymuje się bardzo długo na doskonałym poziomie.

Media filtracyjne:
Komplet wkładów filtracyjnych filtra UNIMAX w standardzie zawiera:
BioCeraMAX Pro 600 przeznaczony do filtracji biologicznej wody w akwariach słodkowodnych i morskich. Ma postać walców, które wykonano z porowatego tworzywa ceramicznego. BioCeraMAX Pro 600 zapewnia bardzo dużą pojemność filtracyjną – 600m2.

ZeoMAX Plus przeznaczony do chemicznej filtracji wody w akwarium. Jest to specjalny żwirek wykonany ze starannie selekcjonowanego zeolitu, który zapewnia bardzo dużą pojemność sorbcyjną. Ponadto, modele UNIMAX 500 i 750 zawierają bio-kulki - SpikeBalls Mini, których specjane otwory i wypustki dodatkowo zwiększają powierzchnię filtracji biologicznej, stanowiąc doskonałe podłoże dla bakterii nitryfikacyjnych.

Dane techniczne:
Moc: 10W
Wydajność: 450l/h
Rekomendowana wielkość akwarium: 50-150L
Liczba koszy filtracyjnych: 3
Gwarancja: 2 lata

ODBIÓR OSOBISTY W ZIELONCE PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI !!!

Oprócz odbiorów osobistych istnieje również możliwość wysyłki towaru.

SKLEP ZOOLOGICZNY ZOOLOOK
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDdyjEJ.html


Duży heniek(30-40 sadzonek)
Witam mam na sprzedaż dużego heńka z mojego akwarium roślina łatwa w uprawie szybko rośnie cena za sporą kępę z przycinki ( około 40 szt tyle mi zostało)
Odbiór w Jadownikach możliwość dowozu Kielce Starachowice po uzgodnieniu mogę wysłać pocztą
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDeOz4D.html


Rzęsa wodna
Oddam i przyjmę jakies roslinki w zamian ... Posiadam takze slimaki helenki i świderki na wymianę za inne gatunki roslin czy ślimaków ;)
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDgcgK3.html


nierozłączki nierozłączka
Sprzedam młode nierozłączki czerwonoczelne z 2016r obrączkowane dostępne opale i maskowe cena za sztuke 50zł
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfXFyb.html


Owczarek Niemiecki Długowłosy~SZCZENIĘTA FCI~z Zielonego Ursynowa
SERDECZNIE ZAPRASZAMY do zakupu szczeniąt - SUCZKI- z miotu "U" ur. 26.04.2016r.

Rodzicami maluszków są

SG 9 BSZS 2014 - HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI
(BH, IPO-1, Testy Psychologiczne, Przegląd Hodowlany, HD-SV: a-normal, ED-SV: a-normal, DNA Gpr. Koerung(SV) )

&

SG 20 BSZS 2015 - MALTA z Zielonego Ursynowa Poland FCI
(BH,HD-SV: normal, ED-SV: normal, DNA Gpr.)

Dostępne są 2 suczki.

MILE WIDZIANI PRZYSZLI WYSTAWCY :)

Więcej informacji i zdjęć na naszej stronie internetowej oraz Facebook'u

http://zzielonegoursynowa.pl/index.html

https://pl-pl.facebook.com/zzielonegoursynowapolandCena za szczeniaka - 2500PLN

Więcej informacji pod nr tel 602 - pokaż numer telefonu -

Link: olx.pl/oferta/CID103-IDbq0ir.html


Szampon dla psów o CIEMNEJ SIERŚCI
PRODUKT JEST NOWY

Szampon firmy TRIXIE przeznaczony jest dla psów o brązowej i czarnej sierści. Dzięki swemu składowi wzmacnia kolor okrywy włosowej pupila, nadaje jej piękny połysk,a także sprawia, iż staje się ona jedwabista i gładka.

TX 2915

Przesyłka listem poleconym ekonomicznym 7.50 zł zaś poleconym priorytetowym 9.50 zł. Nie wysyłam za pobraniem. Przy zakupie kilku przedmiotów zapytaj o cenę przesyłki- ze względu na wagę cena może ulec zmianie...W razie zapytań proszę o smsy- nie mam możliwości odbierania połączeń z racji wykonywanej pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y zakupem prześlij swoje dane do wysyłki, ja zaś w odpowiedzi zwrotnej prześlę dane do przelewu. Po otrzymaniu wpłaty wysyłam zakupiony towar, wysyłam również nr nadania przesyłki aby Kupujący miał możliwość śledzenia statusu przesyłki na stronie poczty.

Pozostałe akcesoria dla psów i kotów znajdziesz tutaj:

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/PqdN/
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/nSVW/
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/Pxqz/
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/139G/
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/PXLr/
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/QQ5F/
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/QQYr/
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/nRDr/
Link: olx.pl/oferta/CID103-ID2F6hD.html


Nurzaniec pilnie zaproponuj cene + hygrophilia
Witam, na sprzedaż mam nurzaniec, rośnie bez co2 i w znikomej ilości światła 0,23w/litr sprzedaje ponieważ wzięło mnie na przemeblowanie akwarium i nie zostało dla niego miejsca, wyrwalem około 30 sadzonek (małe, średnie kilka większych) nie liczyłem dokładnie ale sporo tego było w razie czego mam jeszcze spory zapas dla chętnego, zależy mi na czasie gdyż nie chce wkładać tego z powrotem do akwarium, cena i ilość do ustalenia na pewno się dogamy! :)
Na sprzedaż też hygrophilia w cenie 4zl za roslinke około 20 cm
Ewentualnie mogę jeszcze dorzucic swiderki w gratisie
Pozdrawiam i zapraszam
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDdHHLH.html


Fajna klatka pojemnik dla gryzonia
Polecam fajna klatkę zapraszam do zakupu Wygodna klatka dla najmniejszych gryzoni z możliwością rozbudowy. W zestawie poidełko
Klatka tego typu jest bardziej zaciszna niż przewiewne, "klasyczne" klatki z metalowych prętów. Klapka wejściowa umieszczona jest u góry, więc zwierzak nie jest w stanie jej samodzielnie otworzyć.
Klatka ma plastikową rączkę do przenoszenia i może z powodzeniem służyć również jako transporter, możemy też zabrać w niej zwierzaka na urlop czy dłuższy wyjazd. Klatka wykonana jest z wytrzymałego plastiku wysokiej jakości i nie przegryzie jej nawet bardzo zawzięty zwierzak. Taką klatkę łatwo jest też myć i utrzymywać higienę.
Klatki RodyLounge mogą być ze sobą łączone przy użyciu dodatkowych elementów: tuneli, złączek i zaślepek - możliwości rozbudowy są właściwie nieograniczone. Połączone tunelami klatki stworzą prawdziwe Gryzoniowe Pałace :)
Możliwość wysyłki.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDeYFXJ.html


Grzałki akwarystyczne
Sprzedam dwie grzałki firmy VITA TECH 50 W. Cena 20 złoty za sztukę. Dwie grzałki HYDRO MATIC, jedna 100 W cena 18 zł, druga 150 W cena 20 zł. Jedna grzałka SONPAR, 200 W cena 20 zł.Nowa grzałka firmy TETRA 50 W cena 35 zł.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfTAsL.html


Szczeniak w typie sznaucera sznaucer pilnie szuka domu
Cudny, mały psiaczek w typie sznaucerka. Uwielbia kontakt z człowiekiem, pieszczoty i zabawy.Jest aktywny i wesoły. Dogaduje się z innymi psami. Polecamy do adopcji!. Piesek jest wykastrowany, przebywa w Schronisku Dla Zwierząt w Wojtyszkach,
w województwie łódzkim. Numer schroniskowego chipa.063246.
Nie pozwólmy mu spędzić życia za kratami.
W sprawie adopcji prosimy dzwonić w godzinach pracy schroniska
9 - 15.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfwJjN.html


szelki dla psa szczeniaka rozmar l +obroża
witam na sprzedaż posiadam obrożę na małego psiaka i szelki cena kompletu to jedyne 25 zł
Link: olx.pl/oferta/CID103-ID4LN0X.html


Klatka dla gryzonia
Witam !
Przedmiotem na sprzedaż jest używana klatka dla gryzonia (szczur, świnka morska, chomik ). Klatka nie ma śladów użytkowania. Była używana tylko kilka miesięcy. Zainteresowanych zakupem, proszę o wiadomość.
Wysokość klatki: 44cm
Wymiary: 50x28
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDctRk5.html


KRYCIE- IC PL*Duch Nocy Belvedere -rodowód FPL.
IC PL*Duch Nocy Belvedere OSH D 03 25

( father: CH JIVER PEN'S PLANETY SUSLOV

mother: HU*SHAGIO-CHEN CINTA) zaprasza kotki do krycia wyłącznie z

FIFE, CFA,

WCF i TICA.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDanGVX.html


kariery
witam mam do sprzedania pare pieknych karierów, chetnych prosze zeby dzwonili o kazdej poze zapraszam bo za te pieniadze naprawde warto
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDentp9.html


Kalifornijskie (KC)
Sprzedam króliki kalifornijskie są dobrej kondycji karmione mieszanka paszowa sianem maja stały dostęp do wody szczepione (PESTORIN MORMYX) więcej informacji udzielę telefonicznie Polecam !!!!
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDdKnjj.html


0grzałka + filtr
Grzałka Aquael 50W
Filtr Aquael FAN-1 320l/h

sprzęt działa.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfWzff.html


Royal Canin STERILISED + 2 saszetki GRATIS!
Mam do sprzedania opakowanie (12 saszetek po 85g) mokrej karmy ROYAL CANIN STERILISED w galarecie. Niestety jestem zmuszona ją sprzedać, ponieważ mojemu Mruczkowi nie zasmakowała. Sprzedaję karmę po okazyjnej cenie. Dokładam dwie saszetki ekstra, czyli łącznie 14 sztuk.

Royal Canin Sterilised to karma dla kotów, po zabiegu kastracji lub sterylizacji, która pomaga zwierzętom utrzymać odpowiednią wagę ciała, jak również wspomaga zdrowie układu moczowego:

Już 48 godzin po wykonaniu zabiegu kastracji spożycie żywności u Twojego kota wzrasta o 20%. W tym samym czasie zapotrzebowanie na substancje energetyczne maleje o 30%. Zredukowana ilość węglowodanów prowadzi do szybkiego wzrostu poziomu cukru we krwi, a tym samym zapobiega przedwczesnemu uczuciu głodu.
Kamienie nerkowe pojawiają się zwłaszcza u kotów z nadwagą, które piją zdecydowanie mniej wody niż powinny. W efekcie oddają one mniej moczu, a szkodliwe substancje odkładają się w organizmie powodując powstawanie kamieni. Dzięki wyważonej proporcji minerałów, Wartość pH w moczu zostaje utrzymana na możliwie niskim poziomie, co zapewnia zdrowie układu moczowego.
Specyficzna formuła ONP (optymalna ilość składników budulcowych) zapewnia wysoką i długotrwałą akceptację karmy u dorosłych kotów. Bo najlepszy pokarm niczemu nie służy, jeżeli kot nie chce go jeść.
Royal Canin Sterilised to mokra karma w postaci soczystych kawałeczków w pysznej galaretce . Porcjowane saszetki o wspaniałym smaku zachowują wysoką ilość składników budulcowych. Poza tym są niezwykle łatwe do otwierania.
Mokra karma Royal Canin zapewnia ogólne wsparcie dla organizmu:

Niezbędne kwasy tłuszczowe: Są wartościowym źródłem energii, wspomagają mechanizmy obronne organizmu zwierzęcia i pomagają mu utrzymać piękną sierść.
Duża ilość witamin: Które działają jak przeciwutleniacze, wzmacniając system odpornościowy i wspomagają przemianę materii.
Minerały: Usprawniają przemianę materii, pomagają utrzymać zdrową skórę, i wspomagają proces budowy zdrowych i mocnych kości. .
Błonnik: pomagają utrzymać zdrowa florę jelitową i odpowiednie procesy metaboliczne.
Białka: wspomagają odpowiedni rozwój organów, mięśni i tkanek łącznych.
Doskonała przyswajalność : Dzięki starannemu doborowi surowców, białka są trawione przynajmniej w 90 %.

Instynktowna preferencja – optymalna ilość składników budulcowych: nowe zdrowe karmienie z formułą ONP) dopasowuje się do każdego momentu życia i specjalnych potrzeb kota. ONP to optymalna ilość energii dostarczana przez różnego rodzaju substancje odżywcze. To optymalna ilość białek, tłuszczy i węglowodanów zapewniająca wysoką akceptację pokarmu. Specjalnie wyważona ilość składników budulcowych zmienia się wraz z wiekiem kota, ale także z jego fizjologicznym stanem (ciąża, okres karmienia).
Kot potrafi rozpoznać i wybrać takie pożywienie, które najlepiej odpowiada jego zapotrzebowaniu na składniki odżywcze. Formuła ONP przyczynia się do niezwykłej, długoletniej, wysokiej akceptacji tej karmy. Koty nigdy nie będą miały dość produktów Feline Health Nutrition firmy Royal Canin! Dlatego nie trzeba zmieniać smaków karmy, ponieważ smak karmy nie ma dla kotów zbyt dużego znaczenia.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDep17n.html


Szafka pod akwarium panoramiczne
Szafka pod akwarium panoramiczne 80/28 cm. Stan bdb.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDcynN1.html


Klara urocza, miła i puchata kotka szuka domu
Zachęcamy do adopcji kotki Klary, kotka jest już dorosła, ale nie mniej słodka i kochana jak kocie maluszki :)

Kotka ma około 2 lat.
Jest zdrowa, odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona.
Jest oczywiście także wysterylizowana.

Bardzo grzeczna i kochana, ale boi się kotów dlatego szukam jej domu w pojedynkę.
Niech ma ludzi tylko dla siebie, niech tylko ją tulą i pieszczą- zasługuje na to!!

Klara uwielbia się bawić, swoje ulubione zabawki dostanie ze sobą :)
Kotka jest pod opieką fundacji.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDg8HFW.html


Neptun wpatruje się w człowieka jak w obrazek
wiek: 6 lat , 9 miesięcy
rasa: mieszaniec
miasto: Milanówek
sterylizacja: nie
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

Neptun to wesoły pies w średnim wieku. Kiedy do nas trafił, był bardzo wystraszony, ale dzięki socjalizacji stał się grzecznym, pięknie spacerującym psem. Na spacerze uwielbia przytulanie, pochwały i bycie w centrum zainteresowania człowieka :) W boksie natomiast jest niezwykle czujny. Stoi na straży porządku i spokoju.Bez problemu dogaduje się z suczkami, w schronisku mieszka z uroczą suczką Nasą. Jest szansa na to, że dogadałby się z psem o pogodnym usposobieniu.Neptun wpatruje się w człowieka jak w obrazek, ale musi tego człowieka już znać, wobec obcych bywa czasem nieufny. Potrzebuje opiekuna, który poświęci uwagę i czas, by Neptun mógł mu zaufać. Na pewno będzie wiernym, kochającym kompanem.

Adopcję prowadzi Asia, 668 - pokaż numer telefonu -

Link: olx.pl/oferta/CID103-IDegOED.html


Świetlówki Flora Glo 20W (61cm) T8
Witam,

Oferują świetlówki FLORA GLO 20W. Dostępne 2szt, cena za sztukę. Świetlówki emitują światło pobudzające wzrost roślin akwariowych. Światło ciepłe o temp. barwowej 2800K.

Dane:

• stymuluje wzrost wszystkich roślin w akwarium
• polecane szczególnie do akwariów roślinnych, głównie w połączeniu z AQUA-GLO.

Parametry:

Typ świetlówki: T8
Moc: 20W
Długość: 61cm
Ilość lumenów: 650
Temperatura barwy światła: 2800K

Świetlówki są nowe, stanowiły nagrodę w konkursie akwarystycznym. Sprzedaję ponieważ nie używam świetlówek tej długości.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfAvUx.html


RYBKI akwariowe - Tanio
Witam
Do sprzedania rybki akwariowe:
Molinezje czarne i nakrapiane - od 2 zł

Platynka/ Platka - od 2 zł

Mieczyki różne rodzaje Flagowe, Czarne, Czerwone, Zielone, tuxedo, berlinki itd. -od 2 zł

Glonojad/Zbrojnik Niebieski -od 2zł

Pytania proszę kierować na nr + 486 - pokaż numer telefonu -


AUKCJA GRZECZNOŚCIOWA PROSZĘ NIE PISAĆ WIADOMOŚCI TYLKO DZWONIĆ NA PODANY WYŻEJ NUMER TELEFONU.

Do każdego zakupu porcja mchu - gratis
Zapraszam do obejrzenia
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDdH7el.html


Kokos do akwarium/krewetkarium
Idealny domek dla glonojadów, mniejszych rybek, schronienie dla narybku oraz świetne miejsce dla krewetek.
Kokos jest oszlifowany.
Wymiary:
szer.9x9,5 cm.
wys.7cm.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfbKUX.html


Suczka w typie owczarka niemieckiego prosi o dom PILNE!!!
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Świdwinie pomaga w poszukiwaniu domu dla suczki w typie owczarka niemieckiego. Od kilku dni suczka błąkała się po osiedlu wojskowym. Została przygarnięta przez osobę, która ma czworo dzieci, psa i dwa koty i nie może jej zatrzymać. Suczka jest towarzyska, ułożona i bardzo łagodna. Toleruje inne zwierzęta.
Suczka do odebrania w Świdwinie.
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDeXKid.html


Brytyjskie kocieta colourpoint po utytuowanych rodzicach rodowód FPL
! ! ! Ostatnia wolna kotka ! ! !

Pragniemy poinformować iż , w naszej domowej hodowli w przyszły na świat brytyjskie kocięta colourpoint.

Kociaki są wynikiem skojarzenia doskonałych rodziców docenionych na wielu wystawach krajowych i międzynarodowych ; mama posiada tytuł Inter Championa, zaś tata Suprime Championa.

Połączenie to daje pewność pięknych i zrównoważonych kociąt .

Kociaki brytyjskie colourpoint to cudowne połączenie charakteru typowego brytyjczyka ze wspaniałym umaszczeniem .
Kociaki opuszczają hodowlę po 14 tygodniu życia posiadając ksiazeczke zdrowia poświadczającą wszystkie szczepienia oraz odrobaczenia , pięciopokoleniowy rodowód FPL ( honorowany na całym świecie ) oraz wyprawką pozwalającą zniwelować stres związany ze zmianą otoczenia .
Prowadzimy domowa niewielka legalna hodowle zarejestrowaną w miedzynarodowej federacji (FIFE) zrzeszająca prawdziwych hodowców przez co kociaki od małego otoczone są ciepłem i miłością wszystkich domowników , odważne i pewne , łagodne i spokojne .

W tej chwili została nam jedynie kotka - gotowa do odbioru :)

Jesteśmy członkiem klubu Felis Posnania przynależnego do Felis Polonia będącego członkiem FIFE .
Zapraszamy do odwiedzin hodowli w pod poznańskich Plewiskach i "zapoznania " sie z kociakami .
Serdecznie zapraszamy także do obserwacji nas na facebook ; hodowla gwiazdeczka

Ogłoszenie to zgodne jest z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności z USTAWĄ z dnia 16 września 2011 r. o zmianie ustawy o ochronie zwierząt .
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDe0V9F.html


Klacz 7-letnia
Sprzedam urodziwą klacz pełnej krwi angielskiej. Ma 7 lat, nadaje się do hodowli, dała mi jednego poprawnego źrebaka, jak i również do pracy w siodle. Chodzi na lonży pod dziećmi, do samodzielnej jazdy raczej dla doświadczonego jeźdźca z racji iż jest koniem energicznym. Skacze pojedyńcze przeszkody, w korytarzu naskakana do 120 cm. Bardzo się przywiązuje. Regularnie werkowana, szczepiona i odrobaczana. Grzeczna przy wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych. Do obejrzenia w Lutolu Suchym k. Międzyrzecza.
Kontakt pod nr 724 - pokaż numer telefonu -

Link: olx.pl/oferta/CID103-IDg9rsB.html


Króle
Witam
Mam do sprzedania parke cena podana za sztuke
Wiecej inf telefonicznie
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDfFRYB.html


Młoda świnka juz do odbioru :)
Więcej informacji dla zainteresowanych przez olx lub SMS :)
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDf6Zt9.html


Adoptuj psa - schronisko Dyminy - Pies INA suczka
Ina to około 8 letnia sunia. Trafiła do nas po wypadku komunikacyjnym, nie chodziła na tylne nogi. Teraz wszystko jest już w porządku. Sunia nie dogaduje się z innymi psami. W stosunku do ludzi jest bardzo przymilna i kontaktowa.

Sterylizacja: tak
Odrobaczenie:tak
Chip: tak
książeczka zdrowia: tak
szczepienie: tak
stosunek do innych psów: negatywny
stosunek do ludzi: pozytywny

Aby dowiedzieć się więcej o konkretnym psiaku prosimy o zaglądanie do albumów głównych, na stronę internetową lub prosimy o kontakt telefoniczny 413 - pokaż numer telefonu -


ADOPTUJ I POKOCHAJ - W ZAMIAN OTRZYMASZ JESZCZE WIĘCEJ MIŁOŚCI!

http://schroniskodyminy.pl

Lokalizacja: ul. Ściegiennego 203 - pokaż numer telefonu -
6 Kielce
Wydawanie zwierząt do adopcji odbywa się codziennie w godzinach od 10:00 do 16:00.

Dojazd autobusami linii: 2, 27, 29, 30, 40, 45

Numer konta:
151 - pokaż numer telefonu -
610 - pokaż numer telefonu -
230 - pokaż numer telefonu -
9
Stowarzyszenie "Arka Nadziei"
25-352 Kielce, ul. Mickiewicza 1
Prosimy o dopisek: "na cele Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach"

Istnieję możliwość dowozu pieska na terenie Województwa Świętokrzyskiego - w tym celu proszę o bezpośredni kontakt na numer podany w ogłoszeniu
Link: olx.pl/oferta/CID103-IDdeGlR.html